Voor maar €4,- per leerling per jaar
Start met Prowise Learn en help al je leerlingen op hun eigen niveau vooruit!
Scholen & RT-praktijken
- Prijzen zijn exclusief 9% BTW
- Na bestellen direct van start
Wil je een abonnement voor thuis? Ga dan naar de prijzenpagina voor families.

Start nu gratis een proefperiode
Wil je Prowise Learn liever eerst eens uitproberen? Start dan vrijblijvend een gratis proefperiode.
Waarom een proefperiode?
- Direct toegang tot Rekentuin, Taalzee en Words&Birds.
- Gebruik van alle functionaliteiten.
- Onbeperkt aantal licenties.
- Stopt automatisch.